Jsem přesvědčena, že kdybyste chtěli a měli dostatek času, získali byste postupně zkušenosti a dokázali se o svůj majetek skvěle postarat.

Jenže vy máte svou práci, rodinu a spoustu aktivit, kterým se chcete věnovat. Máte dost svých starostí a hledáte někoho spolehlivého, kdo by měl čas se věnovat věcem, které také považujete za důležité.

Mou přidanou hodnotou je tedy především čas a zkušenosti.

Selský rozum

Nepotřebujete složité výrazy a sáhodlouhé finanční plány. Stačí selský rozum, kritické myšlení a soustředit se na fakta, abyste se o své peníze uměli dobře postarat.

Úspora času

Mám zkušenosti a věnuji se detailům. Zařizuji věci, získávám podklady a hledám odpovědi, na které vy nemáte nebo nechcete mít čas.

Ptejte se

Dnešní doba nabízí nespočet informací, které jsou často protikladné. Člověk často neví, čemu vlastně věřit. Jsem ráda, když mí klienti přemýšlejí nad tím, co jim říkám nebo někde slyší, a vyhodnocují to v souvislosti ke své životní situaci.

 

Průzkumy ukazují, že až 80% lidí se v průběhu života setká s určitými finančními problémy. Asi Vás teď překvapí, že ve většině případů není problém v tom, že by lidé málo vydělávali, ale chyba je ve špatném zacházení a hospodaření s penězi. Klíčové je nejen vzájemné propojení jednotlivých produktů, ale především jejich zasazení do života klienta.

Jak probíhá spolupráce

1

Poznáme se

Prvotní kontakt proběhne osobně a během cca 45 minut s Vámi proberu Vaše očekávání. Zjistíme, jestli můžeme společně spolupracovat a zda je pro Vás vzájemná spolupráce vhodná.

2

Vytvoříme zadání

Následně spolu probereme Vaše finanční cíle, kterých chcete dosáhnout. Ať je jím akumulace majetku, vlastní bydlení, zajištění nejbližších či pravidelná renta. Podíváme se na to, jak tyto otázky řešíte nyní, a vy zjistíte, v čem jsou jeho silné a slabé stránky.

3

Plán

Přibližně do týdne vypracuji váš osobní plán, který zohlední Vaše cíle, možnosti a životní situaci. Budete mít v ruce konkrétní dokument, který Vám pomůže v dlouhodobé péči o Vaš majetek. Plán spolu detailně projdeme a odsouhlasíme si jednotlivé kroky vedoucí k Vašim cílům.

Po celou dobu realizace Vašeho plánu Vás budu provázet a pomohu Vám s jeho jednotlivými kroky. Vše spolu projdeme krok za krokem, zkontrolujeme, schválíme a zrealizujeme.

4

Pravidelná komunikace

Sestavení a první kroky realizace Vašeho plánu jsou však jen začátkem naší spolupráce. Vedle pravidelných informací se jednou za rok osobně sejdeme a probereme novinky nejen na trzích, ale i ve Vašem životě.

Na začástku spolupráce se obvykle budeme potkávat častěji. Vše je ale podřízeno potřebám každého klienta.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

NEJČASTĚJŠÍ CHYBY PŘI SPRÁVĚ MAJETKU

zpracováním osobních údajů