S Janou Krupovou jsem se seznámila před mnoha lety na doporučení. Bylo to v době, kdy jsem měla do důchodu daleko a na zabezpečení na stáří jsem nemyslela. Jana mě přesvědčila, že začít se spořením a investováním brzy se vyplatí. Teď, po mnoha letech jí dávám za pravdu a jsem ráda, že jsem ji tenkrát poslechla. Moje portfolio pravidelně revidujeme. Jana se stará o detaily, což mi naprosto vyhovuje. Má excelentní přehled na finančním trhu a já vím, že se na ni mohu vždy spolehnout. Janu Krupovou mohu s klidným svědomím doporučit.
Velice děkuji za sjednání pojištění k mému vozidlu. Velká úspora na pojistném oproti pojišťovnou nabízené nabídce a také rychlý a aktivní přístup, byly velice pozitivní reklamou Vaší společnosti.
Chtěla bych touto cestou vyjádřit velké díky paní Ing. Janě Krupové za její vždy naprosto profesionální a velmi proklientský přístup při uzavírání finančních produktů. Hned na první pohled je znát, že paní Krupová má v tomto oboru velké zkušenosti a také rozhled, který uplatňuje při navrhování finančního řešení. Vyznat se v dnešní době ve světě financí je velmi náročné a pro člověka, který se ve světě financí příliš neorientuje je velmi důležité mít po ruce někoho kdo vždy vše srozumitelně vysvětlí. A takovým člověkem paní Krupová bezesporu je. Její služby mohu vřele doporučit!
Paní Krupovou, i přes naše stále ještě mládí, znám již desetiletí a její služby mohu jen doporučit. Lidsky i profesně nebudete zklamáni.
Jsem již dlouholetým klientem paní Krupové. Když jsme se pracovně setkali poprvé a já ji úplně neznal, myslel jsem si, že si ji vyslechnu, a tím to celé uzavřu. Opak byl pravdou. Byla první, kdo se mě primárně ptal (to jsem do té doby neznal) a já povídal. Na další setkání mi slíbila přípravu finančního plánu a další detaily a návrhy řešení. Stalo se přesně tak, jak slíbila. Její prezentace byla jasná, přehledná a podání srozumitelné. Moc jsem si toho vážil. Následné schůzky již byli realizační. Vždy měla vše skvěle připravené. Jak jsem s nadsázkou říkal, "každá schůzka mě stála nemalé finanční prostředky" - podpisy smluv. Musím říct, že mi svým profesionálním přístupem zachránila nejednu finanční komplikaci. Proč? Byl jsem klientem jedné banky, která docela rychle ukončila své aktivity a já se náhle nedostal ke svým finančním prostředkům. Díky profesionální práci paní Jany Krupové, jsem měl kam sáhnout a nedostal jsem se ani já s rodinou, ani mé podnikání do ještě nepříjemnější situace. Pokud mohu někoho v oblasti finančních služeb doporučit, určitě to je paní Jana Krupová. Velké díky.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

NEJČASTĚJŠÍ CHYBY PŘI SPRÁVĚ MAJETKU

zpracováním osobních údajů